Dane produktu
OPAKOWANIA - Maszyny do pakowania i napełniania

Aplikator etykiet do butelek

Produkt: nowy
Nowy aplikator etykiet na butelki. Pochodzi z importu. Długość etykiety 30-250 mm Średnica butelki 28-125 mm Wydajność 150(butelek/min.)
Cena: 120000.00 zł
Opis przedmiotu/usługi:
Kalkulator leasingowy:
Dane ogłaszającego:
Poznań 60-715
telefon: 792030986
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne ogłoszenia tego sprzedawcy:
Saszetkarka do płynów
nowy
Maszyny do pakowania i napełniania
Przeznaczona do pakowania płynów o różnej konsystencji takiej jak: mleko, soki, różnego rodzaju sosy np. sosy sojowe, ocet winny, oraz wina.
Cena:: 12600.00 zł zapytaj o finansowanie
Flow Pack
nowy
Maszyny do pakowania i napełniania
sprzedam Flow Pack
Maszyna do pakowania produktu w poduszki foliowe. Maszyna zaprojektowana do kształtowania opakowań w poduszki foliowe. Odpowiednia do pakowania wszystkich rodzajów regularnych i ukształtowanych produktów.
Cena:: 45000.01 zł zapytaj o finansowanie
Automatyczna zgrzewarka indukcyjna
nowy
Maszyny do pakowania i napełniania
Wykorzystuje zasadę indukcji elektromagnetycznej do zgrzewania folii aluminiowej z pojemnikiem .
Cena:: 17000.00 zł zapytaj o finansowanie
Blister
nowy
Maszyny do pakowania i napełniania
sprzedam Blister
Maszyna do pakowania w blister znajduje szerokie zastosowanie przy pakowaniu zabawek, narzędzi, przedmiotów użytku codziennego i elementów elektrycznych oraz innych. Ten rodzaj opakowania zapewnia widoczność produktu, ochronę przed kurzem, wilgocią i jest estetyczny wizualnie. Posiadamy szeroką gamę innych maszyn do pakowania w tym również do pakowania żywności Tel. 792030986
Saszetkarka objętościowa do granulatu i produktów sypkich
nowy
Maszyny do pakowania i napełniania
W pełni automatyczna saszetkarka objętościowa do granulatu i produktów sypkich. Typowe zastosowania dozownika występują w wielu branżach, przede wszystkim w przemyśle chemicznym, spożywczym, przy produkcji różnych rodzajów proszków i granulatów.
Cena:: 36900.00 zł zapytaj o finansowanie
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2015 MaszynyUzywane.pl