Dane produktu
OPAKOWANIA - Maszyny do pakowania i napełniania

Aplikator etykiet do butelek

Produkt: nowy
Nowy aplikator etykiet na butelki. Pochodzi z importu. Długość etykiety 30-250 mm Średnica butelki 28-125 mm Wydajność 150(butelek/min.)
Cena: 120000.00 zł
Opis przedmiotu/usługi:
Kalkulator leasingowy:
Dane ogłaszającego:
Poznań 60-715
telefon: 792030986
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne ogłoszenia tego sprzedawcy:
Flow Pack
nowy
Maszyny do pakowania i napełniania
sprzedam Flow Pack
Maszyna do pakowania produktu w poduszki foliowe. Maszyna zaprojektowana do kształtowania opakowań w poduszki foliowe. Odpowiednia do pakowania wszystkich rodzajów regularnych i ukształtowanych produktów.
Cena:: 45000.01 zł zapytaj o finansowanie
Automatyczna saszetkarka "stand-pouch"
nowy
Maszyny do pakowania i napełniania
Odpowiednia do napełniania i zgrzewania produktów sypkich w saszetki stand-puch takich jak soki owocowe, ketchup, wino, olej jak również produktów w postaci granulatu lub proszku takich jak kawa, ziarna, cukierki, proszek do mycia itd. Do produkcji saszetek można zastosować różne rodzaje folii takie jak PET, AL/PE, PET/PE, nylon.
Cena:: 97170.00 zł zapytaj o finansowanie
Wagonasypywarka wibracyjna
nowy
Maszyny do pakowania i napełniania
Seria wagopakowarek jednogłowicowych składa się z następujących podzespołów: leja, podajnika wibracyjnego, jednostki ważącej oraz mechanizmu nasypującego. Przeznaczona do automatycznego ważenia i nasypywania produktów sypkich, proszków itp. Nadaje się zarówno do pracy samodzielnej, jak i włączenia w linie produkcyjne. Posiadamy również inne maszyny do pakowania. Zadzwoń 792-03-09-86
Cena:: 20233.50 zł zapytaj o finansowanie
Saszetkarka z podajnikiem kubełkowym
nowy
Maszyny do pakowania i napełniania
Saszetkarka z podajnikiem kubełkowym . W pełni zautomatyzowana maszyna pakująca dowolny produkt.
Cena:: 29800.00 zł zapytaj o finansowanie
Automat do rozlewania produktów w kubki i zgrzewania
nowy
Maszyny do pakowania i napełniania
Automat do napełniania i zgrzewania płynu w kubkach (4-rzędowy) przeznaczony jest konkretnie do rozlewania substancji klejących i past np. dżem, jogurt, ciepła czekolada itd.. Może automatycznie przeprowadzić proces napełnienia, zgrzania, odcięcia folii, nadruku informacji, sterylizacji promieniami ultrafioletowymi w jednej skoordynowanej operacji.
Cena:: 49200.00 zł zapytaj o finansowanie
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2015 MaszynyUzywane.pl