Dane produktu
Automaty vendingowe z szybą do batonów - Polyvend
SPOŻYWCZE - Automaty do sprzedaży

Automaty vendingowe z szybą do batonów - Polyvend

Produkt: używany
Automaty vendingowe uniwersalne POLYVEND Prezentujemy używane automaty uniwersalne firmy Polyvend. Są to automaty vendingowe przystosowane do sprzedaży batonów oraz przekąsek, nie posiada możliwości sprzedaży napoi zimnych. Zostały wyprodukowane w latach 2000-2002. Każdy z automatów jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Pojemność automatu 480 sztuk. Automat posiada 3 rzędy spiral podwójnych po 4 w każdym rzędzie, oraz 3 rzędy spiral pojedynczych po 8 w każdym rzędzie. Urządzenie obsługuje 36 wyborów. Komunikaty na wyświetlaczu pojawiają się w języku angielskim. Gwarancja: 3 miesiące.
Cena: 4880.00 zł
Opis przedmiotu/usługi:
Automaty vendingowe uniwersalne POLYVEND

Prezentujemy używane automaty uniwersalne firmy Polyvend. Są to automaty vendingowe przystosowane do sprzedaży batonów oraz przekąsek, nie posiada możliwości sprzedaży napoi zimnych. Zostały wyprodukowane w latach 2000-2002. Każdy z automatów jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Pojemność automatu 480 sztuk.

Automat posiada 3 rzędy spiral podwójnych po 4 w każdym rzędzie, oraz 3 rzędy spiral pojedynczych po 8 w każdym rzędzie. Urządzenie obsługuje 36 wyborów. Komunikaty na wyświetlaczu pojawiają się w języku angielskim.

Gwarancja: 3 miesiące.

Protokół komunikacji: Executive

Urządzenie posiada klawiaturę numeryczną.


Dane techniczne:

Wymiary (WxSxG): 1840x800x720 mm

Waga: 260 kg

Napięcie: 230 V
Częstotliwość Hz:50

Cena brutto za automat, nie zawiera wrzutnika.

www.vending-sklep.pl
www.automatspec.pl
www.vending-partner.com
Kalkulator leasingowy:
Dane ogłaszającego:
Uście Solne 32-813
Uście Solne 111
telefon: 693-858-414
Wizytówka firmy: »
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne ogłoszenia tego sprzedawcy:
Automat vendingowy sprzedający z napojami zimnymi - Vendo 721
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy do napoi zimnych - Vendo 721 Automat vendingowy Vendo 721 do sprzedaży napoi zimnych. Automat jest z 2004 roku w doskonałym stanie technicznym. Największy automat w ofercie Automat vendingowy jest wyposażony w oryginalną płytę Vendo i podzespoły elektroniczne. Jest to automat posiadający 10 szybów o dużej pojemności. Pojemność automatu wynosi 680 sztuk (przy uwzględnieniu puszek 0,33l).
Automaty vendingowe do batonów - Sielaff
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automaty do batonów i przekąsek Sielaff Oferujemy używany automat vendingowy sprzedający batony i przekąski oraz butelki szklane 0,33l. Jest to urządzenie używane po dokładnym serwisie. Została w nim zamontowana nowa płytę sterująca i podzespoły elektroniczne. Udzielamy na nie półrocznej gwarancji. Automat jest wyposażony w wyświetlacz LCD i diody sygnalizujące dostępność produktów. Posiada 12 aktywnych wyborów produktów. Może sprzedawać różnego typu batony oraz butelki szklane 0,33l typu Pysio, Garden, Kubuś, Tarczyn.
Automat vendingowy do napoi gorących - Kikko Max Instant
nowy
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Największy automat do kawy z serii Kikko. Znajduje szerokie zastosowanie w miejscach o dużej powierzchni. Serwuje wyśmienita kawę, która sprosta wymagania największego smakosza kawy. Oferuje 16 wyborów napoi gorących.
Cena:: 11885.50 zł zapytaj o finansowanie
Automat vendingowy sprzedający z napojami zimnymi - Vendo 407
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy do napoi zimnych - Vendo 407 Automat vendingowy do sprzedaży napoi zimnych puszek 0,33l i butelek PET 0,5l. Producentem jest firma Vendo. Automaty zostały wyposażone w nową płytę sterującą, która pozwala na prowadzenie statystyk sprzedażowych i kontrole sprzedaży. Automat jest używany, po przeglądzie, na który udzielamy półrocznej gwarancji.
Automat vendingowy sprzedający napoje gorace - XXOC Instant
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
MODEL WYKORZYSTYWANY JEDYNIE NA TARGACH! IDEALNY STAN! Ekspres do kawy serwujący 6 rodzajów napojów, idealnie przystosowany do warunków biurowych. Był wykorzystywany tylko na targach branżowych oraz promocjach.
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2016 MaszynyUzywane.pl