Dane produktu
Automaty vendingowe z szybą do batonów - Polyvend
SPOŻYWCZE - Automaty do sprzedaży

Automaty vendingowe z szybą do batonów - Polyvend

Produkt: używany
Automaty vendingowe uniwersalne POLYVEND Prezentujemy używane automaty uniwersalne firmy Polyvend. Są to automaty vendingowe przystosowane do sprzedaży batonów oraz przekąsek, nie posiada możliwości sprzedaży napoi zimnych. Zostały wyprodukowane w latach 2000-2002. Każdy z automatów jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Pojemność automatu 480 sztuk. Automat posiada 3 rzędy spiral podwójnych po 4 w każdym rzędzie, oraz 3 rzędy spiral pojedynczych po 8 w każdym rzędzie. Urządzenie obsługuje 36 wyborów. Komunikaty na wyświetlaczu pojawiają się w języku angielskim. Gwarancja: 3 miesiące.
Cena: 4880.00 zł
Opis przedmiotu/usługi:
Automaty vendingowe uniwersalne POLYVEND

Prezentujemy używane automaty uniwersalne firmy Polyvend. Są to automaty vendingowe przystosowane do sprzedaży batonów oraz przekąsek, nie posiada możliwości sprzedaży napoi zimnych. Zostały wyprodukowane w latach 2000-2002. Każdy z automatów jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Pojemność automatu 480 sztuk.

Automat posiada 3 rzędy spiral podwójnych po 4 w każdym rzędzie, oraz 3 rzędy spiral pojedynczych po 8 w każdym rzędzie. Urządzenie obsługuje 36 wyborów. Komunikaty na wyświetlaczu pojawiają się w języku angielskim.

Gwarancja: 3 miesiące.

Protokół komunikacji: Executive

Urządzenie posiada klawiaturę numeryczną.


Dane techniczne:

Wymiary (WxSxG): 1840x800x720 mm

Waga: 260 kg

Napięcie: 230 V
Częstotliwość Hz:50

Cena brutto za automat, nie zawiera wrzutnika.

www.vending-sklep.pl
www.automatspec.pl
www.vending-partner.com
Kalkulator leasingowy:
Dane ogłaszającego:
Uście Solne 32-813
Uście Solne 111
telefon: 693-858-414
Wizytówka firmy: »
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne ogłoszenia tego sprzedawcy:
Automat vendingowy sprzedający monety pamiątkowe - Medalmat MPlus
nowy
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat do sprzedaży medali pamiątkowych typu MPlus Medalmat typu M Plus jest automatem do sprzedaży medali pamiątkowych, przystosowanym do warunków zewnętrznych, co automatycznie zwiększa jego możliwości. Posiada te same parametry, co automat typu M. Standardowo jest wyposażony w 1 mechanizm wyrzutowy, dzięki któremu jest możliwość sprzedaży 1 rodzaju monety. Przy założeniu, ze Ø 28 ≠ 2,5 pojemność produktów dla jednego nominału wynosi 300szt. Medalmat tego typu może posiadać max. 4 zasobniki na medale o łącznej pojemności 1200 sztuk. Ilość wyborów różnych rodzajów medali przy max. ułożeniu zasobników - 4 sztuki. Automat jest wyposażony w wyświetlacz LCD. Elektronika zamontowana w automacie umożliwia kontrole sprzedaży poprzez pełne statystyki sprzedażowe. Przyciski medalmatu są podświetlane i sygnalizują dostępność produktu. Automat jest objęty pełną roczna gwarancja. Standardowo ma metalowa obudowę w kolorze czarnym. Istnieje możliwość zamontowania brandingu graficznego przygotowanego przez klienta. Branding jest podświetlany.
Cena:: 13542.00 zł zapytaj o finansowanie
Automat vendingowy sprzedający z napojami zimnymi - Dixi Narco 600
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy do napoi zimnych Dixi Narco. Automat vendignowy używany do sprzedaży do napoi zimnych produkowany przez firmę: Dixi Narco. Automat używany vendingowy po przeglądzie, na który udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.
Automat vendingowy uniwersalny - Snakky
nowy
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automaty vendingowe uniwersalne SNAKKY RY typu Glassfront oferują napoje chłodzące oraz różnego typu przekąski. W tych automatach vendingowych klient widzi proponowany towar, który może zakupić. Asortyment jest bardzo zróżnicowany i szeroki, zaczynając od kanapek i batonów przez napoje w puszkach oraz butelkach. Urządzenie ma klawiaturę numeryczna i wyświetlacz LCD. W tym automacie pojemność wynosi 288 sztuk. Na 6 polkach umieszczone są produkty – po 6 w każdym rzędzie.
Cena:: 12005.00 zł zapytaj o finansowanie
Automat sprzedający napoje gorace vending - Zenith
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Proponujemy używany automat vendingowy do kawy Zenith Instant firmy Necta. Prezentowany automat jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Posiada znikome ślady używania. Gwarancja 1 miesiąc.
Automat vendingowy sprzedający medale pamiątkowe - Medalmat M
nowy
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy do medali pamiątkowych produkowany przez firmę Automat-Spec. Proponujemy Państwu większy medalmat, który został stworzony dla klientów, którzy w tego typu automatach pragną sprzedawać więcej rodzajów medali. Podobnie jak mniejszych rozmiarów medalamat, ten model został zaprojektowany według autorskiego pomysłu. Jesteśmy jedyna firma w Polsce, która produkuje automaty do sprzedaży medali pamiątkowych. Medalmat standardowo jest wyposażony w 1 mechanizm wyrzutowy, dzięki któremu jest możliwość sprzedaży 1 rodzaju monety. Przy założeniu, ze Ø 28 ≠ 2,5 to pojemność produktów dla jednego nominału wynosi 300szt. Medalmat tego typu może posiadać max. 4 zasobniki na medale o łącznej pojemności 1200 sztuk.
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2015 MaszynyUzywane.pl