Dane produktu
Automaty vendingowe z szybą do batonów - Polyvend
SPOŻYWCZE - Automaty do sprzedaży

Automaty vendingowe z szybą do batonów - Polyvend

Produkt: używany
Automaty vendingowe uniwersalne POLYVEND Prezentujemy używane automaty uniwersalne firmy Polyvend. Są to automaty vendingowe przystosowane do sprzedaży batonów oraz przekąsek, nie posiada możliwości sprzedaży napoi zimnych. Zostały wyprodukowane w latach 2000-2002. Każdy z automatów jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Pojemność automatu 480 sztuk. Automat posiada 3 rzędy spiral podwójnych po 4 w każdym rzędzie, oraz 3 rzędy spiral pojedynczych po 8 w każdym rzędzie. Urządzenie obsługuje 36 wyborów. Komunikaty na wyświetlaczu pojawiają się w języku angielskim. Gwarancja: 3 miesiące.
Cena: 4880.00 zł
Opis przedmiotu/usługi:
Automaty vendingowe uniwersalne POLYVEND

Prezentujemy używane automaty uniwersalne firmy Polyvend. Są to automaty vendingowe przystosowane do sprzedaży batonów oraz przekąsek, nie posiada możliwości sprzedaży napoi zimnych. Zostały wyprodukowane w latach 2000-2002. Każdy z automatów jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Pojemność automatu 480 sztuk.

Automat posiada 3 rzędy spiral podwójnych po 4 w każdym rzędzie, oraz 3 rzędy spiral pojedynczych po 8 w każdym rzędzie. Urządzenie obsługuje 36 wyborów. Komunikaty na wyświetlaczu pojawiają się w języku angielskim.

Gwarancja: 3 miesiące.

Protokół komunikacji: Executive

Urządzenie posiada klawiaturę numeryczną.


Dane techniczne:

Wymiary (WxSxG): 1840x800x720 mm

Waga: 260 kg

Napięcie: 230 V
Częstotliwość Hz:50

Cena brutto za automat, nie zawiera wrzutnika.

www.vending-sklep.pl
www.automatspec.pl
www.vending-partner.com
Kalkulator leasingowy:
Dane ogłaszającego:
Uście Solne 32-813
Uście Solne 111
telefon: 693-858-414
Wizytówka firmy: »
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne ogłoszenia tego sprzedawcy:
Automat vendingowy sprzedający napoje gorace - XXOC Instant
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
MODEL WYKORZYSTYWANY JEDYNIE NA TARGACH! IDEALNY STAN! Ekspres do kawy serwujący 6 rodzajów napojów, idealnie przystosowany do warunków biurowych. Był wykorzystywany tylko na targach branżowych oraz promocjach.
Automat vendingowy sprzedający z napojami zimnymi - Vendo 721
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy do napoi zimnych - Vendo 721 Automat vendingowy Vendo 721 do sprzedaży napoi zimnych. Automat jest z 2004 roku w doskonałym stanie technicznym. Największy automat w ofercie Automat vendingowy jest wyposażony w oryginalną płytę Vendo i podzespoły elektroniczne. Jest to automat posiadający 10 szybów o dużej pojemności. Pojemność automatu wynosi 680 sztuk (przy uwzględnieniu puszek 0,33l).
Automat sprzedający napoje gorace vending - Zenith
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Proponujemy używany automat vendingowy do kawy Zenith Instant firmy Necta. Prezentowany automat jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Posiada znikome ślady używania. Gwarancja 1 miesiąc.
Automat vendingowy do napoi gorących - Sagoma
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy używany do napoi gorących - Sagoma Oferujemy automaty sprzedające do napoi gorących, produkowane przez firmę: Rheavendors modele Sagoma . Maszyny kilkuletnie serwisowane po generalnym remoncie ( podświetlane przody). Automaty są wyposażone w wyświetlacz LCD. Gwarancja 1 miesiąc. Rok produkcji 1998.
Automat sprzedający napoje gorace vending - Spazio
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy do kawy Proponujemy używany automat vendingowy do kawy Astro / Spazio Instant firmy Necta z klawiatura wyboru napoi. Automat jest w bardzo dobrym stanie i posiada barwny branding. Maszyna mieści 500 kubków. Protokołem komunikacji są: MDB, Executive. Gwarancja na tego typu automaty -1 miesiąc.
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2016 MaszynyUzywane.pl