Dane produktu
Ładowarka teleskopowa JCB 527-67 , OKAZJA!
BUDOWLANE - Ładowarki

Ładowarka teleskopowa JCB 527-67 , OKAZJA!

Produkt: używany
Sprzedam ładowarkę teleskopową JCB 527-67 OKAZJA! Stan dobry, oryginalny lakier, udźwig 2700kg, na wysokość 6,70 m, silnik Perkins, system krab.
Cena: 49000.00 zł
Opis przedmiotu/usługi:
Sprzedam ładowarkę teleskopową JCB 527-67 , Maszyna w dobrym stanie, oryginalny lakier, technicznie sprawna, udźwig 2700kg, maksymalnie podnosi na wysokość 6,70 m, silnik Perkins czterocylindrowy bez turbo, trzy pozycje skrętu kół (krab). Z przodu wyprowadzone szybkozłącza hydrauliczne. W bieżącej eksploatacji. W zestawie z ładowarką widły.
W opcji za dodatkową dopłatą :
- łyżka ok. 2,3 m3
- hydrauliczny chwytak do drewna

Cena netto 49.000zł, możliwość wystawienia faktury VAT
Galeria:
Ładowarka teleskopowa JCB 527-67 , OKAZJA!Ładowarka teleskopowa JCB 527-67 , OKAZJA!Ładowarka teleskopowa JCB 527-67 , OKAZJA!Ładowarka teleskopowa JCB 527-67 , OKAZJA!Ładowarka teleskopowa JCB 527-67 , OKAZJA!
Kalkulator leasingowy:
Dane ogłaszającego:
Stryków 95-010
telefon: 661967405
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne ogłoszenia tego sprzedawcy:
Wózek widłowy terenowy Desta DVHM 3222 TMK
używany
Wózki widłowe
Sprzedam wózek widłowy terenowy Desta DVHM 3222 TM, silnik Zetora, udźwig 3200kg.
Cena:: 16000.00 zł zapytaj o finansowanie
Łyżka do materiałów sypkich do JCB
używany
Ładowarki
Sprzedam łyżkę do materiałów sypkich (trocina, zrębek, zboża itp.) do ładowarki teleskopowej JCB
Fabryka brykietu Rejowiec
używany
Inne
KOMPLETNA I DZIAŁAJĄCA LINIA DO PRODUKCJI BRYKIETU O WYDAJNOŚCI 0,5 TONY/H z nieruchomością 6200m2 Wydajność Suszarni: ok. 1,5 t/h Rejowiec ul. Fabryczna 12 (ok. 17 km od Chełmna i 40 km od Dorohuska)
Cena:: 410000.00 zł zapytaj o finansowanie
Suszarnia bębnowa do zrębek, trocin i innych sypkich - do 1,5 t/h - KOMPLETNA
używany
Inne
Sprzedam kompletną suszarnię bębnową do materiałów sypkich. W ofercie cała kompletna linia do suszenia wraz z podajnikami ślimakowymi oraz szafą elektryczną sterowniczą. Wydajność ok. 1,5 t/h Na zdjęciach suszarnia przygotowana do pracy. Aktualnie jest zdemontowana i przygotowana do transportu. Cena netto 120.000 zł, możliwość wystawienia faktury VAT
Cena:: 120000.00 zł zapytaj o finansowanie
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2016 MaszynyUzywane.pl