Dane produktu
PIEC KONWEKCYJNO PAROWY RATIONAL CM 201 Z WÓZKIEM  NA 20 POJEMNIKÓW GN 1/1
SPOŻYWCZE - Maszyny piekarnicze

sprzedam PIEC KONWEKCYJNO PAROWY RATIONAL CM 201 Z WÓZKIEM NA 20 POJEMNIKÓW GN 1/1

Produkt: używany
SPRZEDAM PIEC KONWEKCYJNO PAROWY RATIONAL CM 201 Z WÓZKIEM WPROWADZAJĄCYM NA 20 POJEMNIKÓW GN 1/1 STAN IDEALNY Piec posiada sondę potraw, WYTWORNICE PARY Cena za piec 9900 z podatkiem VAT.
Cena: 9900.00 zł
Opis przedmiotu/usługi:
SPRZEDAM PIEC KONWEKCYJNO PAROWY RATIONAL CM 201 Z WÓZKIEM WPROWADZAJĄCYM NA 20 POJEMNIKÓW GN 1/1 STAN IDEALNY Piec posiada sondę potraw, WYTWORNICE PARY Cena za piec 9900 z podatkiem VAT. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności urządzeń. Na stanie , w ciągłej sprzedaży posiadamy wyposażenie restauracji i sklepów , takie jak: piece, bemary ,zmywarki przemysłowe, lady chłodnicze z giętą lub prostą szybą nowe i używane, szafy mroźnicze i chłodnicze oszklone i pełne, nowe i używane, chłodziarki przeszklone po kompletnej regeneracji ELEKTROLUX serwis i gwarancja . Zapraszamy! WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELĘ POD NUMEREM TEL. 602571046 CEZARY, LUB [FIRMA RYLEX 029-74-55-340 PO-SB. W GODZINACH 8-17]. SERWIS I GWARANCJA ZAPRASZAMY! FIRMA RYLEX 07-320 MAŁKINIA ul. Sienkiewicza 3
Galeria:
PIEC KONWEKCYJNO PAROWY RATIONAL CM 201 Z WÓZKIEM  NA 20 POJEMNIKÓW GN 1/1PIEC KONWEKCYJNO PAROWY RATIONAL CM 201 Z WÓZKIEM  NA 20 POJEMNIKÓW GN 1/1
Kalkulator leasingowy:
Dane ogłaszającego:
Małkinia 07-320
Sienkiewicza 3
telefon: 029/7455340
Wizytówka firmy: »
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne ogłoszenia tego sprzedawcy:
KOMORA SZOKOWO SCHŁADZAJĄCA firmy WILLIAMS z BLACHY KWASOODPORNEJ
używany
Lady chłodnicze
Sprzedawca: PHU RYLEX Leoniak Stanisław
SPRZEDAM KOMORĘ SZOKOWO SCHŁADZAJĄCĄ firmy WILLIAMS z BLACHY KWASOODPORNEJ. CENA BRUTTO 22700 zł Komora jest kompletna z parownikiem, wentylatorem, sterownikiem Williama , posiada trzy sondy temperatury, środek z blachy kwasoodpornej . Cena za komorę 22700 bez podatku VAT. Wymiary zewnętrzne: szer. 1500cm, wys. 2240cm, głębokość 1000cm Wymiary wewnętrzne: szer. 700cm, wys. 2000cm, głębokość 970cm Wydajność 60-80 kg na godzinę.
Cena:: 16180.00 zł zapytaj o finansowanie
AGREGAT COPELAND SCROOL, AGREGATY CHŁODNICZE
używany
Agregaty chłodnicze
Sprzedawca: PHU RYLEX Leoniak Stanisław
SPRZEDAM AGREGAT COPELAND SCROOL MODEL ZB21KCE-PFJ-551 CENA 2900 ZŁ Z VAT NA STANIE , W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY POSIADAMY WYPOSAŻENIE GASTRONOMICZNE, SKLEPÓW I MARKETÓW, TAKIE JAK;PIECE KONWEKCYJNO PAROWE ,ZMYWARKI, LADY CHŁODNICZE Z GIĘTĄ LUB PROSTĄ SZYBĄ [NOWE I UŻYWANE] ,SZAFY MROŹNICZE I CHŁODNICZE [OSZKLONE I PEŁNE ,NOWE I UŻYWANE], REGAŁY CHŁODNICZE, CHŁODZIARKI PRZESZKLONE [PO KOMPLETNEJ REGENERACJI ELEKTROLUX] SERWIS I GWARANCJA .
STÓŁ CHŁODNICZY SAŁATKOWY METOS, BAR
używany
Inne
Sprzedawca: PHU RYLEX Leoniak Stanisław
Sprzedam stół sałatkowy chłodniczyMETOS z nadstawką. Stół posiada komorę chłodniczą , komorę na pojemniki i przeszkloną nadstawkę chłodniczą, automatyczne odszranianie. Zakres temperatur +2 ºC do +10 ºC. Zasilanie 230 V. Wymuszony system chłodzenia. Stół posiada agregat umieszczony na dole stołu. Wykonany jest ze stali nierdzewnej-kwasoodpornej. Wymiary zewnętrzne: szer. 100cm , wysokość 144cm, głębokość 93 cm Cena za stół 5490 z podatkiem VAT.
ZBIORNIK CIŚNIENIOWY , POJEMNIK NA GAZ BITZER
używany
Pojemniki do materiałów niebezpiecznych
Sprzedawca: PHU RYLEX Leoniak Stanisław
ZBIORNIK CIŚNIENIOWY NA GAZ DO SPRĘŻAREK OD 10 DO 80 LITRÓW firmy BITZER Cena w zależności od pojemności od 189 do 1490 z podatkiem VAT. Zbiorniki ciśnieniowe – pojemność od 10 do 80 dm3. Wykonania specjalne: do wysokich ciśnień (CO2 i freon). Wyposażone we wzierniki poziomu i zawory odcinające na wyjściu, zawory na wejściu, itd.
POMPA CIEPŁA POWIETRZE/WODA O MOCY 6.0 KW
używany
Inne
Sprzedawca: PHU RYLEX Leoniak Stanisław
Sprzedam nową pompę ciepła powietrze/woda o mocy 6.0 KW z zasobnikiem 200L wykonanym ze stali nierdzewnej firmy CHIGO model KRS-X6WF/CL/200L z trzyletnią gwarancją, zasilanie 230V POMPA CIEPŁA POSIADA ZBIORNIK WYPOSAŻONY W DWIE WĘŻOWNICE Dodatkowa wężownica w zbiorniku sprawia, że znacznie wzrasta funkcjonalność pompy ciepła CHIGO. Druga wężownica może zostać wykorzystana na wiele sposobów: Cena 5400zł . Podana cena zawiera 8% VAT i dotyczy zakupu przez osoby prywatne z odrębnie kalkulowaną usługą montażu. Dla firm podatek VAT wynosi 23 %. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności urządzeń.
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2014 MaszynyUzywane.pl