Dane produktu
Sprzedam - Kompletne wyposazenie do produkcji okien i drzwi aluminiowych
OBRÓBKA METALI - Inne

Sprzedam - Kompletne wyposazenie do produkcji okien i drzwi aluminiowych

Produkt: używany
Z powodu zakonczenia dzialalnosci gospodarczej sprzedam kompletne wyposazenie do produkcji okien i drzwi aluminiowych . Posiadam cale wyposazenie: maszyny, narzedzia, wzorniki, wytlaczarki itd. Ostatnia produkcja typ HEROAL. Cena do uzgodnienia.
Cena: 10.00 zł
Opis przedmiotu/usługi:
Z powodu zakonczenia dzialalnosci gospodarczej sprzedam kompletne wyposazenie do produkcji okien i drzwi aluminiowych . Posiadam cale wyposazenie: maszyny, narzedzia, wzorniki, wytlaczarki itd. Ostatnia produkcja typ HEROAL.
Cena do uzgodnienia.
W razie zainteresowania wyslemy dokladna liste maszyn i urzadzen.
Informacje:
Regula GmbH
Tel.: 00492315860444
Mail.: Anfragen@regula-gmbh.com
Kalkulator leasingowy:
Dane ogłaszającego:
Dortmund 44263
Freie-Vogel-Str. 5
telefon: 0492315860444
Wizytówka firmy: »
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2016 MaszynyUzywane.pl