Szorowarki (5):
sortuj według:
SZOROWARKA-ZAMIATARKA Karcher BR 100/250R
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
SZOROWARKA-ZAMIATARKA KARCHER BR 100/250R Zasilana bateryjnie szorowarka z fotelem dla operatora przeznaczona jest do pracy na bardzo dużych powierzchniach . Standardowo wyposażona w szczotki walcowe. BR 100/250 to w zasadzie dwa urządzenia w jednym - umożliwia zamiatanie z odsysaniem i szorowanie w jednym przejściu roboczym.
Cena:: 59000.00 zł zapytaj o finansowanie
Szorowarka KARCHER BR 530, zasilanie 230V
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
Sprzedawca: PXF LIGHTING
Szorowarka KARCHER BR 530, zasilanie 230V, 2800zł. netto Szorowarkę posiadam od nowości, urządzenie jest w bardzo dobrym stanie technicznych, wszelkie naprawy oraz części wymieniane na bieżąco, urządzenie w ciągłej eksploatacji, posiada nowy agregat (silnik + odkurzacz) i nowe szczotki, możliwość prezentacji przed zakupem.
Comac Simpla 45E
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
Szorowarka Viper 13 VE 13 P
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
Sprzedawca: 123.clean
Sprzedam Szorowarka Viper 13 VE 13 P
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
Sprzedawca: FHU LUB-SERVICE Robert Wygoda
Maszyna do mycia posadzek firmy COMOC SIMPLA 65BT
Cena:: 21500.00 zł zapytaj o finansowanie
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2016 MaszynyUzywane.pl