Dane produktu
Automaty vendingowe z szybą do batonów - Polyvend
SPOŻYWCZE - Automaty do sprzedaży

Automaty vendingowe z szybą do batonów - Polyvend

Produkt: używany
Automaty vendingowe uniwersalne POLYVEND Prezentujemy używane automaty uniwersalne firmy Polyvend. Są to automaty vendingowe przystosowane do sprzedaży batonów oraz przekąsek, nie posiada możliwości sprzedaży napoi zimnych. Zostały wyprodukowane w latach 2000-2002. Każdy z automatów jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Pojemność automatu 480 sztuk. Automat posiada 3 rzędy spiral podwójnych po 4 w każdym rzędzie, oraz 3 rzędy spiral pojedynczych po 8 w każdym rzędzie. Urządzenie obsługuje 36 wyborów. Komunikaty na wyświetlaczu pojawiają się w języku angielskim. Gwarancja: 3 miesiące.
Cena netto: 4880.00 zł
Opis przedmiotu:
Automaty vendingowe uniwersalne POLYVEND

Prezentujemy używane automaty uniwersalne firmy Polyvend. Są to automaty vendingowe przystosowane do sprzedaży batonów oraz przekąsek, nie posiada możliwości sprzedaży napoi zimnych. Zostały wyprodukowane w latach 2000-2002. Każdy z automatów jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Pojemność automatu 480 sztuk.

Automat posiada 3 rzędy spiral podwójnych po 4 w każdym rzędzie, oraz 3 rzędy spiral pojedynczych po 8 w każdym rzędzie. Urządzenie obsługuje 36 wyborów. Komunikaty na wyświetlaczu pojawiają się w języku angielskim.

Gwarancja: 3 miesiące.

Protokół komunikacji: Executive

Urządzenie posiada klawiaturę numeryczną.


Dane techniczne:

Wymiary (WxSxG): 1840x800x720 mm

Waga: 260 kg

Napięcie: 230 V
Częstotliwość Hz:50

Cena brutto za automat, nie zawiera wrzutnika.

www.vending-sklep.pl
www.automatspec.pl
www.vending-partner.com
Dane ogłaszającego:
Uście Solne 32-813
Uście Solne 111
telefon: 693-858-414
Wizytówka firmy: »
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne maszyny tego producenta:
Automat vendingowy uniwersalny - Snakky Max
nowy
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy typu SNAKKY MAX Glassfront do napoi zimnych i przekąsek. Klient w tych automatach vendingowych ma możliwość zobaczenia całego dostępnego asortymentu. Automat obsługuje 36 wyborów, w tym 18 przekąsek różnego typu oraz 18 napoi, w tym puszek i butelek, umieszczonych na 7 polkach. Pojemność automatu wynosi 348 sztuk.
Cena netto:: 11234.00 zł zapytaj o finansowanie
Automat vendingowy sprzedający napoje zimne - Vendo Pysio 300
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy Vendo Pysio 300 Używany automat sprzedający napoje zimne. Model wyposażony w nowa płytę sterującą oraz podzespoły sterujące. Nowoczesne rozwiązanie.Możliwości zczytywania statystyk za pomocą kart oraz przenoszenia konfiguracji. Karty oraz czytnik można zakupić jako dodatkowe wyposażenie. Gwarancja automatu 6-miesięcy. Automat sprzedaje napoje w puszkach 0.33L. lub w butelkach PET o pojemności 0,5L (pojemność maszyny przystosowanej do sprzedaży puszek tj. około 300 puszek).
Cena netto:: 4880.00 zł zapytaj o finansowanie
Automat vendingowy uniwersalny - Snakky
nowy
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automaty vendingowe uniwersalne SNAKKY RY typu Glassfront oferują napoje chłodzące oraz różnego typu przekąski. W tych automatach vendingowych klient widzi proponowany towar, który może zakupić. Asortyment jest bardzo zróżnicowany i szeroki, zaczynając od kanapek i batonów przez napoje w puszkach oraz butelkach. Urządzenie ma klawiaturę numeryczna i wyświetlacz LCD. W tym automacie pojemność wynosi 288 sztuk. Na 6 polkach umieszczone są produkty – po 6 w każdym rzędzie.
Cena netto:: 12005.00 zł zapytaj o finansowanie
Automat vendingowy sprzedający medale pamiątkowe - Medalmat S
nowy
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy do medali pamiątkowych produkowany przez firmę Automat-Spec. Jest to specyficzny produkt naszej firmy, który cieszy się wielkim uznaniem wśród klientów. Automat do medali został specjalnie zaprojektowany według autorskiego pomysłu, jest przygotowany z największą starannością i precyzja. Jesteśmy jedyna firma w Polsce, która produkuje automaty do sprzedaży medali pamiątkowych. Medalmat standardowo jest wyposażony w 1 mechanizm wyrzutowy, dzięki któremu jest możliwość sprzedaży 1 rodzaju monety. Przy założeniu, ze Ø 28 ≠ 2,5 to pojemność produktów dla jednego nominału wynosi 300szt.
Cena netto:: 7320.00 zł zapytaj o finansowanie
Automat vendingowy do napoi gorących - Kikko  Instant
nowy
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Proponujemy automat do kawy KIKKO INSTANT doskonale wykorzystywany na większych powierzchniach biurowych i handlowych różnego typu. Posiada bardzo szeroki asortyment do wyboru napoi gorących. Oferuje: 1. Espresso 2. Espresso z mlekiem 3. Duża kawa 4. Duża kawa z mlekiem 5. Cappuccino 6. Czekolada 7. Czekolada z mlekiem 8. Czekolad mocna 9. Espresso choco 10. Mleko kawowe 11. Kawa biała słaba 12. Mleko 13. Barszcz czerwony 14. Herbata 15. Gorąca woda 16. Wrzątek
Cena netto:: 11600.00 zł zapytaj o finansowanie
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko. Nowość na polskim rynku to sprężarki śrubowe ATMOS.
  © 2017 MaszynyUzywane.pl