Dane produktu
Automaty vendingowe z szybą do batonów - Polyvend
SPOŻYWCZE - Automaty do sprzedaży

Automaty vendingowe z szybą do batonów - Polyvend

Produkt: używany
Automaty vendingowe uniwersalne POLYVEND Prezentujemy używane automaty uniwersalne firmy Polyvend. Są to automaty vendingowe przystosowane do sprzedaży batonów oraz przekąsek, nie posiada możliwości sprzedaży napoi zimnych. Zostały wyprodukowane w latach 2000-2002. Każdy z automatów jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Pojemność automatu 480 sztuk. Automat posiada 3 rzędy spiral podwójnych po 4 w każdym rzędzie, oraz 3 rzędy spiral pojedynczych po 8 w każdym rzędzie. Urządzenie obsługuje 36 wyborów. Komunikaty na wyświetlaczu pojawiają się w języku angielskim. Gwarancja: 3 miesiące.
Cena: 4880.00 zł
Opis przedmiotu/usługi:
Automaty vendingowe uniwersalne POLYVEND

Prezentujemy używane automaty uniwersalne firmy Polyvend. Są to automaty vendingowe przystosowane do sprzedaży batonów oraz przekąsek, nie posiada możliwości sprzedaży napoi zimnych. Zostały wyprodukowane w latach 2000-2002. Każdy z automatów jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Pojemność automatu 480 sztuk.

Automat posiada 3 rzędy spiral podwójnych po 4 w każdym rzędzie, oraz 3 rzędy spiral pojedynczych po 8 w każdym rzędzie. Urządzenie obsługuje 36 wyborów. Komunikaty na wyświetlaczu pojawiają się w języku angielskim.

Gwarancja: 3 miesiące.

Protokół komunikacji: Executive

Urządzenie posiada klawiaturę numeryczną.


Dane techniczne:

Wymiary (WxSxG): 1840x800x720 mm

Waga: 260 kg

Napięcie: 230 V
Częstotliwość Hz:50

Cena brutto za automat, nie zawiera wrzutnika.

www.vending-sklep.pl
www.automatspec.pl
www.vending-partner.com
Dane ogłaszającego:
Uście Solne 32-813
Uście Solne 111
telefon: 693-858-414
Wizytówka firmy: »
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne ogłoszenia tego sprzedawcy:
Automat vendingowy sprzedający napoje zimne - Vendo Pysio 300
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy Vendo Pysio 300 Używany automat sprzedający napoje zimne. Model wyposażony w nowa płytę sterującą oraz podzespoły sterujące. Nowoczesne rozwiązanie.Możliwości zczytywania statystyk za pomocą kart oraz przenoszenia konfiguracji. Karty oraz czytnik można zakupić jako dodatkowe wyposażenie. Gwarancja automatu 6-miesięcy. Automat sprzedaje napoje w puszkach 0.33L. lub w butelkach PET o pojemności 0,5L (pojemność maszyny przystosowanej do sprzedaży puszek tj. około 300 puszek).
Automaty vendingowe do batonów - Sielaff
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automaty do batonów i przekąsek Sielaff Oferujemy używany automat vendingowy sprzedający batony i przekąski oraz butelki szklane 0,33l. Jest to urządzenie używane po dokładnym serwisie. Została w nim zamontowana nowa płytę sterująca i podzespoły elektroniczne. Udzielamy na nie półrocznej gwarancji. Automat jest wyposażony w wyświetlacz LCD i diody sygnalizujące dostępność produktów. Posiada 12 aktywnych wyborów produktów. Może sprzedawać różnego typu batony oraz butelki szklane 0,33l typu Pysio, Garden, Kubuś, Tarczyn.
Automat vendingowy uniwersalny - Rondo
nowy
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Największy automat vendingowy RONDO typu Glassfront oferujący napoje chłodzące oraz różnego typu przekąski. Automat vendingowy obsługuje 40 wyborów w tym, 16 przekąsek oraz 24 napoi - puszek i butelek. Pojemność wynosi 412 sztuk. Wszystkie produkty są widoczne dla klienta, umieszczone na 6 polkach.
Cena:: 14460.00 zł zapytaj o finansowanie
Automat vendingowy sprzedający z napojami zimnymi - Dixi Narco Pysio
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy do napoi zimnych Pysio Vendingowy automat używany sprzedający do napoi zimnych. Automat używany vendingowy po przeglądzie, na który udzielamy 6 miesięcznej gwarancji. Automat sprzedaje napoje w puszkach 0.33l, butelki PET 0.5l lub puszki 0,33l typu Tiger po ustaleniu odpowiedniej konfiguracji. Automat vendingowy jest wyposażony w wyświetlacz LCD, podaje statystyki sprzedażowe. Pojemność wynosi ok. 300sztuk. Posiada 6 wyborów różnych napoi. Posiada 6 komór na napoje. Wymiary automatu (WxSxG): 1830x840x540 mm
Automat vendingowy sprzedający napoje zimne - ZETA
używany
Automaty do sprzedaży
Sprzedawca: P.H.U. Automat-Spec
Automat vendingowy do napoi zimnych - ZETA Oferujemy używany automat vendingowy ZETA sprzedający napoje zimne w puszkach 0.33L lub w butelkach PET o pojemności 0,5L. Automat vendingowy jest wyposażony w wyświetlacz LCD. Gwarancja 6 miesięcy Protokół komunikacji – Executive, MDB. Posiada 5 wyborów różnych napoi. Pojemność 420 puszek. Waga: 330kg Napięcie: 320/240V Częstotliwość Hz: 50
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2017 MaszynyUzywane.pl