Dane produktu
Mieszałka do ciast
SPOŻYWCZE - Maszyny piekarnicze

Mieszałka do ciast

Produkt: używany
MIESZAŁKA DO CIAST RU20 (ubijania jajek, ucierania mas) Maszyna przeznaczona jest do mieszania ciast o luźnej konsystencji, ubijania jajek, ucierania mas, itp
Cena netto: 1600.00 zł
Opis przedmiotu:
MIESZAŁKA DO CIAST RU20 (ubijania jajek, ucierania mas)

Maszyna przeznaczona jest do mieszania ciast o luźnej konsystencji, ubijania jajek, ucierania mas, itp.
Maszyna charakteryzuje się , prostą zwartą konstrukcją, przez co zapewniona jest łatwość jej obsługi.
Korpus maszyny wykonany jest jako odlew. Maszyna posiada wrzeciono robocze, w którym mocuje się mieszadło wykonane ze stali nierdzewnej oraz wyposażona jest w kocioł, w którym odbywa się mieszanie ciasta, ubijanie jajek lub ucieranie ciast.

Dane techniczne:
pojemność kotła - 20 dcm3
zasilanie - 240V 50/60Hz
moc silnika - 1 kW
masa maszyny - 98 kg
wymiary gabarytowe:
- długość: 580 mm
- szerokość: 320 mm
- wysokość 730 mm
Dane ogłaszającego:
Białystok 15-197
Komunalna 3
telefon: 85 745 15 84
Wizytówka firmy: »
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne maszyny tego producenta:
Dozownik do artykułów sypkich
używany
Maszyny do pakowania i napełniania
Sprzedawca: Adder Group sp. z o.o.
DOZOWNIK WAGOWY ARTYKUŁÓW SYPKICH z przenośnikiem taśmowym Dozownik służy do konfekcjonowania substancji sypkich o różnej granulacji metodą wagową. Posiada płynną regulację wagi dozowanej porcji.
Cena netto:: 8000.00 zł zapytaj o finansowanie
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko. Nowość na polskim rynku to sprężarki śrubowe ATMOS.
  © 2017 MaszynyUzywane.pl