Szorowarki (8):
sortuj według:
RCM BYTE 461
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
produkt RCM BYTE 461
Sprzedawca: PUHW Armspol
Maszyna czyszcząco zbierającą RCM BYTE 461. Data produkcji 2013, używana w bardzo dobrym stanie, numer seryjny 198442. Do maszyny dodam pady gratis.Maszyna czyszcząco zbierająca zapewnia czystość podłogi w miejscach, takich jak biura, galerie handlowe, szkoły czy szpitale. To urządzenie przeznaczone do dokładnego, szybkiego i komfortowego czyszczenia oraz osuszania wszystkich rodzajów posadzek,
Cena netto:: 9850.00 zł zapytaj o finansowanie
Nilfisk BA611D
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
Sprzedawca: PUHW Armspol
Mam do sprzedania maszynę czyszcząco zbierającą Nilfiska BA 611 D. Rok produkcji 2008, używana w dobrym stanie. Seria numer 75135311 , Produkt Nr. 903714902 0.Maszyna z napędem , szerokość robocza do 61 cm od Nilfisk. Ekologiczny system pozwala na dozowanie mydła. Nadaje się do większej powierzchni i wszystkich rodzajów podłóg.
Cena netto:: 4300.00 zł zapytaj o finansowanie
RCM ELAN
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
produkt RCM ELAN
Sprzedawca: PUHW Armspol
Maszyna samojezdna szorująco zbierająca z siedzeniem dla operatora. Automatycznie wyłącza się po zatrzymaniu szczotek. Prędkości 6 km / h, napęd na przednie koła, koła anty-poślizgowe, zdolność pokonywania nachylenia 15 st ., wyłącznik bezpieczeństwa, regulowane nachylenie kierownicy, alarm przy cofaniu. LCD informujące operatora o godzinach pracy. Nadaje się do dużych jak i małych powierzchni i do wszystkich rodzajów podłóg.
Cena netto:: 13900.00 zł zapytaj o finansowanie
SZOROWARKA-ZAMIATARKA Karcher BR 100/250R
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
SZOROWARKA-ZAMIATARKA KARCHER BR 100/250R Zasilana bateryjnie szorowarka z fotelem dla operatora przeznaczona jest do pracy na bardzo dużych powierzchniach . Standardowo wyposażona w szczotki walcowe. BR 100/250 to w zasadzie dwa urządzenia w jednym - umożliwia zamiatanie z odsysaniem i szorowanie w jednym przejściu roboczym.
Cena netto:: 59000.00 zł zapytaj o finansowanie
Szorowarka KARCHER BR 530, zasilanie 230V
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
Sprzedawca: PXF LIGHTING
Szorowarka KARCHER BR 530, zasilanie 230V, 2800zł. netto Szorowarkę posiadam od nowości, urządzenie jest w bardzo dobrym stanie technicznych, wszelkie naprawy oraz części wymieniane na bieżąco, urządzenie w ciągłej eksploatacji, posiada nowy agregat (silnik + odkurzacz) i nowe szczotki, możliwość prezentacji przed zakupem.
Cena netto:: 2800.00 zł zapytaj o finansowanie
Comac Simpla 45E
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
Cena netto:: 2390.00 zł zapytaj o finansowanie
Szorowarka Viper 13 VE 13 P
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
Sprzedawca: 123.clean
Sprzedam Szorowarka Viper 13 VE 13 P
Cena netto:: 2100.00 zł zapytaj o finansowanie
używany
KOMUNALNE - Szorowarki
Sprzedawca: FHU LUB-SERVICE Robert Wygoda
Maszyna do mycia posadzek firmy COMOC SIMPLA 65BT
Cena netto:: 21500.00 zł zapytaj o finansowanie
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko. Nowość na polskim rynku to sprężarki śrubowe ATMOS.
  © 2017 MaszynyUzywane.pl