Dane produktu
Termoformierka PRÓŻNIOWA 1010T 2009r.
TWORZYWA SZTUCZNE - Termoformierki

Termoformierka PRÓŻNIOWA 1010T 2009r.

Produkt: używany
Cena netto: 87500.00 zł
Opis przedmiotu:
Termoformierka 1010 T

produkcji infoTEC Group

Termoformierka 1010 T zbudowana jest w oparciu o najwyższej jakości komponenty europejskich producentów.

Maszyna jest dostarczona z pełnym wyposażeniem umożliwiającym natychmiastowe rozpoczęcie produkcji.

Termoformierka 1010 T z powodzeniem służy do przetłaczania PMMA, PE, PCV, ABS I innych tworzyw sztucznych o grubości do 5mm. Umożliwia produkcję wytłoczek z tworzyw sztucznych, znajdujących zastosowanie w produkcji wyrobów dla różnych gałęzi przemysłu - w reklamie, motoryzacji, medycynie, AGD czy opakowaniach.

Termoformierki InfoTEC mogą służyć do produkcji m.in.: opakowań typu blister, talerzy i kubków jednorazowych, opakowań na tabletki, kosmetyki; kubków na lody, śmietanę, jogurty, serki; elementów osłon i paneli maskujących stosowanych w przemyśle samochodowym.

Można na nich wykonać również (podlegające recyklingowi) palety, pojemniki, wkładki transportowe kształtem dostosowane do wyrobu, pokrywy, osłony urządzeń, wanny, brodziki, kabiny, obudowy i osłony sprzętu AGD; elementy kasetonów reklamowych i inne.

Oto dane techniczne ze strony producenta:

INFOTEC 1010 T model InfoTech 1010 2009r

Max rozmiar formowanego arkusza (mm)1150x1100

Max wielkość formy (mm) 1020x1050

Max grubość materiału (mm) 5

Max skok stołu (mm) 320

Piec promiennikowy (Elstein), sekcyjny sterowany automatycznie

Ilość obwodów grzewczych 3

Ilość promienników 48

Moc zainstalowana (kW) 19

Chłodzenie powietrzem 4

Napięcie zasilania (V) 400

Wydajność pompy próżni - Becker U4.100 (m³/h) 100

Ciśnienie układu sprężonego powietrza (Mpa) 0,6

Sterowanie Elektryczno –pneumatyczne ( Metalwork,Fatek / Bosch ), z pełną regulacją wszystkich parametrów, z układem bezpieczeństwa

Konstrukcja Portalowa, zabudowana ,stalowa
Wystawiamy faktury VAT

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT: sawa9859@onet.pl
Dane ogłaszającego:
Wroclaw 50-262
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko. Nowość na polskim rynku to sprężarki śrubowe ATMOS.
  © 2017 MaszynyUzywane.pl