Dane produktu
Tokarka uniwersalna ZISPO-najtaniej!!!
OBRÓBKA METALI - Tokarki

Tokarka uniwersalna ZISPO-najtaniej!!!

Produkt: używany
Tokarka uniwersalna produkcji polskiej "ZISPO", długość toczenia 650mm, średnica 360mm
Cena: 4500.00 zł
Opis przedmiotu/usługi:
W pełni sprawna super Tokarka Uniwersalna ZISPO produkcji polskiej teraz w świetnej ofercie- specjalnie dla Państwa przygotowane super rabaty-przekonaj się sam! Tokarka ma długość toczenia 650mm oraz średnicę 360mm.
strona WWW: www.pilexsklep.pl
Dane ogłaszającego:
Mierzyn 72-006
Welecka 43
telefon: 509664927
GG: 33566463 33566463
Wizytówka firmy: »
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne ogłoszenia tego sprzedawcy:
Prasa mimośrodowa SCHULER
używany
Prasy
Sprzedawca: Pilex Szczecin
W pełni sprawna, z kompletną dokumentacją, gotowa do pracy Prasa Mimośrodowa SCULER produkcji niemieckiej o nacisku 25 ton. Oferta obarczona wielkim rabatowaniem! Przekonaj się jak możemy Cię zaskoczyć!
Zaginarka ręczna do blachy-promocja!
używany
Giętarki
Sprzedawca: Pilex Szczecin
Rewelacyjna - gotowa do użycia - zaginarka do blachy!
używany
Giętarki
Sprzedawca: Pilex Szczecin
Zaginarka ręczna 2000x4 mm
Szlifierka do płaszczyzn-promocja!
używany
Szlifierki
Sprzedawca: Pilex Szczecin
Szlifierka do płaszczyzn produkcji polskiej "Łucznik" SPH1
Wiertarka kadłubowa WKA40
używany
Wiertarki
Sprzedawca: Pilex Szczecin
Wiertarka kadłubowa produkcji polskiej WKA 40
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko
  © 2017 MaszynyUzywane.pl