Dane produktu
Układ sterujący do CEC 6.2; samoczynny załącznik rezerwy Himoinsa
BUDOWLANE - Wyposażenie placu budowy

Układ sterujący do CEC 6.2; samoczynny załącznik rezerwy Himoinsa

Produkt: używany
Cena netto: 50.00 zł
Opis przedmiotu:
Układ sterujący do CEC 6.2; samoczynny załącznik rezerwy
Himoinsa jest sprzedawany na klaravik.pl w imieniu RAMIRENT S.A.. Licytacja kończy się 16.07.2018 r. Cena wywoławcza: 50 zł. Aktualną cenę można sprawdzić tu:
https://www.klaravik.pl/auction/product/uklad-sterujacy-do-cec-62-samoczynny-zalacznik-rezerwy/

Parametry techniczne:
- DZIAŁA / DO PRZEGLĄDU -

Podane dane są orientacyjne i mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.

Wystawione produkty są sprzedawane w imieniu Ramirent S.A. która jest jedną z największych firm wynajmowych w Polsce.
Zakupione produkty należy odebrać w ciągu 30 dni od dnia zakończenia licytacji. Po tym terminie maszyny będą przekazane do utylizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z możliwości zakupu maszyn budowlanych i rolniczych oraz elektronarzędzi w atrakcyjnych cenach. Rejestracja na stronie Klaravik Polska jest bezpłatna, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Galeria:
Układ sterujący do CEC 6.2; samoczynny załącznik rezerwy HimoinsaUkład sterujący do CEC 6.2; samoczynny załącznik rezerwy HimoinsaUkład sterujący do CEC 6.2; samoczynny załącznik rezerwy HimoinsaUkład sterujący do CEC 6.2; samoczynny załącznik rezerwy HimoinsaUkład sterujący do CEC 6.2; samoczynny załącznik rezerwy Himoinsa
Dane ogłaszającego:
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Inne maszyny tego producenta:
Piła szablasta lisi ogon ERBAUER
używany
Szlifierki. piły, urządzenia tnące
Cena netto:: 50.00 zł zapytaj o finansowanie
Bruzdownica Makita SG150
używany
Bruzdownice
Cena netto:: 50.00 zł zapytaj o finansowanie
Agregat prądotwórczy ELBE STROM OM346-100
używany
Agregaty prądotwórcze
Cena netto:: 3000.00 zł zapytaj o finansowanie
Zestaw elektronarzędzi
używany
Inne
Cena netto:: 50.00 zł zapytaj o finansowanie
Myjka wysokociśnieniowa Wap Alto Tytan
używany
Wysokociśnieniowe maszyny czyszczące
Cena netto:: 50.00 zł zapytaj o finansowanie
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko. Nowość na polskim rynku to sprężarki śrubowe ATMOS.
  © 2018 MaszynyUzywane.pl