Dane produktu
WMB 30
BUDOWLANE - Inne

WMB 30

Produkt: używany
Cena netto: 0.00 zł
Opis przedmiotu:
Przedmiotem sprzedaży jest otaczarka MADRO KRAKÓW WMB 30, istnieje możliwośc sprzedaży maszyny w całości lub jej poszczególnych części
Podstawowymi elementami WMB są następujące urządzenia:
• zbiorniki kruszywa z dozatorami,
• suszarka kruszywa zmodernizowana w 2008 roku – wymiana łap wewnętrznych oraz ślimaków odbiorczych i zdawczych kruszywa, zastosowane łapy o nowym profilu pozwalają na lepsze wygrzewanie kruszywa w suszarce, palnik olejowo-gazowy (dwufunkcyjny) Weishaupt RGL11 o mocy 700-4750kW
• sortownik kruszywa,
• zbiorniki frakcji kruszywa,
•waga kruszywa,
•dozownik wypełniacza,
•waga wypełniacza,
• zbiorniki bitumu,
• waga bitumu,
•mieszalnik,
•zbiornik gotowej masy o pojemności 100 Mg.
W roku 2008 WMB przeszła gruntowną modernizację. Wymieniony został system odpylania zamontowana została instalacja II stopnia odpylania z filtrem tkaninowym FTR-230, sterowanie filtrami instalacji odpylania.
Wytwórnia została wyposażona w sterowanie komputerowe - program e-Bitum 2006. Głównymi elementami wytworni są:
Otaczarka wyposażona w urządzenie automatyczne, dozujące środek adhezyjny. Skrapianie skrzyni samochodów i wózka otaczarki, odbywa się za pomocą urządzenia zraszającego roztworem oleju emulsyjnego. Odpylanie materiałów w czasie produkcji odbywa się dwustopniowo.
Dane ogłaszającego:
Szamotuły 64-500
Powstańców Wielkopolskich 75
telefon: 604570378
Wizytówka firmy: »
Prześlij zapytanie:
Imię:
Nazwisko:
Email*:
Treść wiadomości*:

kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
 login
 hasło
Transakcje płatnicze portalu obsługuje:
dotpay

Istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu także budowlanego. Jest również masa ogłoszeń typu sprzedam urządzenia budowlane. Ogłoszenia takie jeszcze kilka lat temu zamieszczane były wyłącznie w prasie obecnie najlepiej szukać ofert kupna sprzedaży w Internecie. Regułą jest iż używane urządzenia wcale nie odbiegają jakością od nowych, wręcz przeciwnie stanowią ich idealne równoważniki. Na przykład agregaty chłodnicze jakie funkcjonują jeszcze na rynku mają bardzo różną specyfikację. Powinniśmy zwrócić uwagę na ten element szczególnie gdy kupujemy maszyny używane. Na naszym portalu znajduje się wiele ofert z różnych branż. Branża poligraficzna dorobiła się wielu zaawansowanych maszyn i urządzeń. Nie wgłębiając się w technologiczne i techniczne terminy są maszyny drukarskie dla amatorskich, półprofesjonalnych jak i profesjonalnych zastosowań. Producenci w różny sposób usprawnią kwestie czystości podczas procesów produkcyjnych. Jednym z nich są centralne odkurzacze przemysłowe.Rolnicze maszyny znalazły się we wszystkich obszarach działalności rolniczej: przygotowanie ziemi; obróbka kultur ziarnowych, ich suszenie i obróbka; prace zbiorowe oraz ładowniczo-rozładownicze; wywóz żywności i inne. Tendencje rozwoju technologii dążą do automatyzacji pracy maszyn bez wielkich strat potencjału ludzkiego. Polecamy: maszyny budowlane - maszyny komunalne - maszyny rolnicze - maszyny leśne - maszyny stolarskie - maszyny poligraficzne - elektronarzedzia sparky bydgoszcz - chińskie zagęszczarki dla brukarz i nie tylko. Nowość na polskim rynku to sprężarki śrubowe ATMOS.
  © 2017 MaszynyUzywane.pl